Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czechbox
Author Message
enkeli33 Offline
Hell Knight
*

RE: Czechbox
Já jsem prošel první půlku a musím říct, že jsem celkem příjemně překvapen :D

Čekal jsem to daleko horší - hlavně co se týče mých vlastních map :D

Ale překvapivě je to celkem zábavný, celkem to společně funguje, má to jakousi návaznost a dynamiku. Navíc to, že ty mapy jsou kratší, tak se tam ztratí i to, že často kolísá kvalita map a jejich obtížnost.

Nejsem si jistý, jak budou fungovat Sulphuritovy mapy - škoda, že nekomunikuje - rád bych s ním probral tolik věcí kolem jeho map :)

Ty první jsou celkem cajk (protože jsou krátký a celkově docela fajn). Ta čtrnáctá je ale taková pěst na oko. Je dost designově slabá a nevím no jestli bude fungovat.

Pipiczova mapa je hodně profi ve srovnání se zbytkem (taky je výrazně obtížnější a delší, takže nevím jestli se úplně hodí, ale je asi nejlepší). Vlastně jsem se chtěl Pipicze zeptat jak to dělá..

Pipicz: Jak děláš, že ty okolní skály a kopce a jiné ozdoby vypadají tak pěkně a epicky? Když se snažím já udělat takový různý ozdoby kolem, vypadá to spíše trapně :))

btw nějaký přání na hudbu?

Já nemám rád původní hudbu z Doom 2 (moc oposlouchaná) a tak jsem tam naházel svoje vlastní...

s některými tracky jsem se trochu sekl a zní divně. Některé jsou ale super. Přidal jsem do map damneda pár tracků z Castlevania a jeden z megawadu "Whisphers of Satan" a docela dobře tam padnou, potrhujou atmosféru a celkově oživují celou mapu - měl jsem z nich daleko lepší pocit :D Fakt - myslím, že to byla devátá mapa - od damena - tam jsem dal jednu hudbu z Castlevania a fakt tam perfektně padne :)

Ještě mě zajímá Jaeden - jak, že se jmenují jeho mapy? Máte někdo na něj kontakt? Stačí, že Sulphuritovy mapy se budou muset jmenovat "Unnamed 1" atd. :D

wait... mapa 13 vypadá, že ji dělal Damned

takže ty otázky na Pipicze jsou vlastně na Damneda :)
(This post was last modified: Today 12:06 PM by enkeli33.)
Today 12:03 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

-->