Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Lost Episodes pre Doom 32x
Author Message
kloki38 Offline
Red Skeleton

The Lost Episodes pre Doom 32x
Toto je taký malý projekt, ktorý som spravil za víkend. Oprášil som zložku s editormi pre Doom 32x a spravil port prvých dvoch epizód z The Lost Episodes for Doom. Trochu som ich musel zjednodušiť, aby to nešlo 5 FPS, ale pre zmenu som pridal navyše nejaké detaily (hlavne som prerobil MAP08, čo bola len prázdna aréna s pentagramom - pridal som tam baronov a upravil exit). Opravil som tiež ten fail so spritom rakety (letela zadkom vpred). Tretiu epizódu mám rozrobenú a bude vydaná samostane.

Je to klasický IPS patch, ktorý sa aplikuje pomocou Lunar IPS patchera na Doom JU ROM.

http://www.moddb.com/mods/the-lost-episo...r-doom-32x

https://youtu.be/Acvo284x-sg

Attached File(s) Thumbnail(s)

///////////////////////////////
Hotové projekty: Operation Portalus, Shadow over the Pathoras, Lost Episodes 32x, Wolfendoom: Coming of the Storm DEMO
WIP: Shadow over the Pathoras II

19-06-2017 10:40 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
cyberreality Online
Cyberdemon

RE: The Lost Episodes pre Doom 32x
a co slibeny clanecek pro leebighuv blog ohledne doom 32x komunity? :)) me by to celkem zajimalo ..

[Image: liquiddoom.png]
20-06-2017 07:29 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kloki38 Offline
Red Skeleton

RE: The Lost Episodes pre Doom 32x
(20-06-2017 07:29 PM)cyberreality Wrote:  a co slibeny clanecek pro leebighuv blog ohledne doom 32x komunity? Smile) me by to celkem zajimalo ..

Keď mi skončí semester, tak sa na to potom pozriem a niečo spravím.

Hotové projekty: Operation Portalus, Shadow over the Pathoras, Lost Episodes 32x, Wolfendoom: Coming of the Storm DEMO
WIP: Shadow over the Pathoras II

20-06-2017 08:14 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

-->